Dzień Otwartych Drzwi

Dnia 15.11.2106 na Wydziale Ekonomii, Zarządzania i Turystyki odbył się Dzień Otwartych Drzwi. Celem tej cyklicznej inicjatywy było zaprezentowanie oferty Wydziału uczniom szkół ponadgimnazjalnych oraz wszystkim zainteresowanym podjęciem studiów. W tegorocznym Dniu Drzwi Otwartych gościliśmy ponad dwustu uczniów i ich opiekunów. Goście uczestniczyli w krótkiej prezentacji oferty Wydziału przygotowanej przez pracowników i studentów, w wykładzie otwartym, który wygłosiła dr hab. Agnieszka Sokołowska, prof. UE oraz w licznych warsztatach i wykładach prowadzonych przez koła naukowe i wykładowców Wydziału. Uczestnicy Drzwi Otwartych mogli też wziąć udział w konkursie z atrakcyjnym nagrodami organizowanym przez Samorząd Studentów. Na podkreślenie zasługuje fakt, iż Dzień Drzwi Otwartych przygotowali studenci: Samorząd Studentów, Rada Studentów, Koła Naukowe, Wirtualna Studencka Firma Konsultingowa. Ich prace wspomagali pracownicy Biura Promocji. Spotkanie rozpoczęła Pani Dziekan Wydziału, dr hab. Elżbieta Sobczak, prof UE, a poprowadziła Marta Kałużna, którą wspierała Angelika Wójcik. Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie i zaangażowanie i już zapraszamy na kolejną wiosenną edycję Dnia Otwartych Drzwi.