Spotkanie z Doktorantami Stacjonarnych Studiów III Stopnia

3.12 2016 roku odbyło się spotkanie z doktorantami stacjonarnych studiów III stopnia z cyklu kształcenia 2012-2016. W spotkaniu uczestniczyło 29 doktorantów. Spotkanie rozpoczęła dr hab. Agnieszka Skowrońska, prof. UE - Kierownik Studiów Doktoranckich. Po powitaniu gości i krótkim przemówieniu głos zabrała Dziekan Wydziału - dr hab. Elżbieta Sobczak, prof. UE. Każdy doktorant otrzymał Zaświadczenie o przebiegu studiów oraz upominek. Dziękując za współpracę w ramach czteroletnich studiów doktoranckich na jeleniogórskim Wydziale Ekonomii, Zarządzania i Turystyki w Jeleniej Górze Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu życzymy wszystkim uczestnikom dalszych sukcesów naukowych, zawodowych i osobistych. Żywimy nadzieję, że czas spędzony w murach naszego Wydziału stanowić będzie inspirację dla dalszego rozwoju naukowego.

Zapraszamy do oglądnięcia galerii zdjęć z wydarzenia.