Spotkanie z praktykami

We wtorek 6. grudnia 2016 r. na naszym Wydziale na kierunku Gospodarka i Administracja Publiczna (III rok studiów stacjonarnych I stopnia) odbyły się zajęcia poprowadzone przez Pana dra inż. Sebastiana Banaszek przedstawiciela GRUPY DRON HOUSE S.A. W trakcie zajęć studenci zapoznali się z możliwością wykorzystania dronów oraz specjalistycznego oprogramowania na potrzeby planowania przestrzennego i budowy nowoczesnej administracji publicznej.

Gośćmi spotkanie byli także przedstawiciele praktyki, w tym Karkonoskiego Parku Narodowego, Konserwatora Zabytków oraz Towarzystwa Urbanistów Polskich.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w spotkaniu i zapraszamy na kolejne spotkania z Praktyką.