Finał Olimpiady Przedsiębiorczości

poziom_pl_minDziekan Wydziału Ekonomii, Zarządzania i Turystyki w Jeleniej Górze dr hab. Elżbieta Sobczak, prof. UE ma zaszczyt zaprosić na Finał Olimpiady Przedsiębiorczości dla Uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych współorganizowanej z Zespołem Szkół Rzemiosł Artystycznych im. S. Wyspiańskiego w Jeleniej Górze. Oficjalne przywitanie zaproszonych Gości i Uczestników odbędzie się 17 marca 2017 r., o godz. 11:00 w auli budynku H, przy ul. Kochanowskiego 8 w Jeleniej Górze.

olimpiada_logo

Harmonogram Olimpiady :

Rejestracja Uczestników (budynek H, Jelenia Góra, ul. Kochanowskiego 8)
 9:50-10:00 Przywitanie Uczestników Olimpiady i ich Opiekunów
 10:00-10:45 Część konkursowa (aula, budynek H)/Warsztaty dla Opiekunów (pokój 9, budynek H)
 10:45-11:00 Przerwa kawowa (pokój 9, budynek H)
 11:00-11:15 Oficjalne przywitanie Gości i Uczestników przez Dziekan Wydziału, dr hab. Elżbietę Sobczak, prof. UE (aula, budynek H)
 11:15-11:45 Questing – gra dla Uczestników
 11:45-12:30 Oficjalne ogłoszenie wyników i wręczenie nagród (aula, budynek H)