Sukces naszego Wydziału w Rankingu Kierunków Studiów Perspektywy 2017

logorksW tegorocznym Rankingu Kierunków Studiów Perspektywy 2017 nasz Wydziału awansował w obszarze Ekonomia, zajmując 4 miejsce (piąta pozycja w 2016 roku) , wyprzedzając tak prestiżowe jednostki, jak Uniwersytet Jagielloński, Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie czy Akademię Leona Koźmińskiego w Warszawie. Swoją pozycję Wydział zawdzięcza pracy całej kadry naukowo-dydaktycznej, zdolnym studentom i zaangażowanym partnerom biznesowym, jak również wspaniałym efektom współpracy wszystkich czterech Wydziałów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Podobnie, jak w ubiegłym roku, również tym razem, Wydział okazał się najlepszy w kraju pod względem dostępności dla studentów wysoko wykwalifikowanej kadry .