Studenci III roku I stopnia studia niestacjonarne - rekrutacja na II stopień terminy

Jelenia Góra, 2017.07.28

Informacja dla studentów III roku studiów niestacjonarnych I stopnia

(kierunki: Ekonomia, Zarządzanie)

Uprzejmie informuję, że do 28 września 2017 roku trwa rekrutacja na studia niestacjonarne drugiego stopnia (studia magisterskie) na kierunki: Ekonomia, Zarządzanie na Wydziale Ekonomii, Zarządzania i Turystyki Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Wpisanie kandydatów na listę studentów I roku studiów niestacjonarnych drugiego stopnia (studia magisterskie) w roku akademickim 2017/2018 będzie możliwe:

Dziekan Wydziału

Dr hab. Elzbieta Sobczak, prof. nadzw. UE