Inicjatywy dla studentów niepełnosprawnych

W dniu 27 października 2017 roku na naszym Wydziale rozpoczęła funkcjonowanie Wydziałowa Komisja ds. Osób Niepełnosprawnych, której głównym zadaniem jest wspierane procesu edukacji osób z niepełnosprawnością. Komisja składa się z pracowników dydaktycznych, administracyjnych oraz obsługi technicznej. Działania zespołu dotyczą bieżącej pomocy studentom niepełnosprawnym we wszystkich wymiarach życia uniwersyteckiego. Pragniemy stale poprawiać warunki kształcenia osób z dysfunkcjami oraz wspierać ich proces rehabilitacji społecznej.

Przewodniczącą Wydziałowej Komisji ds. Osób Niepełnosprawnych jest dr Adriana Politaj

Wszystkich zainteresowanych studentów zapraszamy do kontaktu. Prosimy o zgłaszanie barier oraz pomysłów na poprawę funkcjonowania Wydziału z uwzględnieniem potrzeb osób niepełnosprawnych.

Szczegółowe informacje dla osób niepełnosprawnych znajdują się w zakładce Osoby niepełnosprawne w serwisie Studenci