Sukces Wirtualnej Studenckiej Firmy Konsultingowej

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż Wirtualna Studentka Firma Konsultingowa V-Student Consulting, działająca na naszym Wydziale, została zwycięzcą konkursu na najlepszą prezentację, podczas IV edycji Kongresu Rozwoju Edukacji, którego w dniach 29-30 listopada 2017 r. gospodarzem był Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu.

Konkurs, który odbywał się podczas sesji Famelab, drugiego dnia Forum, wygrała prezentacja naszych studentek reprezentujących Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu: Eweliny Sobczak – Prezes Zarządu Wirtualnej Studenckiej Firmy Konsultingowej i Joanny Łyszkiewicz – Wiceprezes, pod opieką dr Mai Prudzienicy nt. „Nowoczesne formy kształcenia studentów – Wirtualna Studencka Firma Konsultingowa”.

Wirtualna Studencka Firma Konsultingowa V-Student Consulting to innowacyjny projekt – unikatowy w skali Polski, realizowany ze środków Konkursu o Milion, który Wydział EZiT wygrał w 2012 roku. Firma jest jednym z modułów zaprojektowanej i wdrożonej na Wydziale platformy edukacyjno–społecznościowej pod nazwą Mobilne Obserwatorium Ekonomiczne.

Wirtualna Studencka Firma Konsultingowa świadczy profesjonalne usługi doradcze, nie tylko wirtualnym przedsiębiorstwom działającym w ramach sieci ERUPEN-PEN International, ale również rzeczywistym podmiotom gospodarczym. Jej klientami byli, m.in. KGHM Polska Miedź SA, Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie  SA, czy Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o.

Wirtualna Studencka Firma Konsultingowa to miejsce, gdzie praktyka łączy się z teorią, zapewniając studentom Wydziału cenne doświadczenie zawodowe.

Pracownikom oraz Opiekunom Wirtualnej Studenckiej Firmy Konsultingowej składamy serdeczne gratulacje oraz życzymy dalszych Sukcesów.

2017_11_30_iv_kongres_rozwoju_edukacji__255_

2017_11_30_iv_kongres_rozwoju_edukacji__270_