Plebiscyt "Ekonomki 2018"

Plebiscyt "EKONOMKI 2018" Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu

Celem plebiscytu jest wyłonienie najlepszych pracowników Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu wyłonionych na podstawie opinii studentów Uniwersytetu.

Plebiscyt przeprowadzany jest w podziale na kategorie:

1. Najlepszy pracownik dydaktyczny wydziału Zarządzania, Informatyki i Finansów;
  2. Najlepszy pracownik dydaktyczny wydziału Nauk Ekonomicznych;
  3. Najlepszy pracownik dydaktyczny wydziału Inżynieryjno-Ekonomicznego;
  4. Najlepszy pracownik dydaktyczny wydziału Ekonomii, Zarządzania i Turystyki;
  5. Najlepszy pracownik „Rozwój pozakierunkowy”.

Kategorie 1-4 mają na celu wyłonienia pracowników naukowo-dydaktycznych prowadzących różnego rodzaju zajęcia, seminaria na poszczególnych wydziałach Uniwersytetu. Kategoria 5 skierowana jest do pracowników prowadzących zajęcia w Studiach Wychowania Fizycznego i Sportu oraz Studiach Języków Obcych znajdujących się we Wrocławiu oraz w Jeleniej Górze.

Pierwszy etap plebiscytu polega na zgłaszaniu kandydatów. Każdy uczestnik ma prawo zgłosić trzech kandydatów w kategoriach na najlepszych dydaktyków (bez podziału na wydziały) oraz jednego kandydata w kategorii najlepszy pracownik „Rozwój pozakierunkowy”.

Po zakończeniu pierwszego etapu plebiscytu, organizatorzy przypisują kandydatów do ich katedr wydziałowych oraz wybierają z nich maksymalnie 7 osób, które zgłoszone były najczęściej.

Drugi etap plebiscytu polega na głosowaniu przez uczestników na kandydatów, którzy zostali wyłonieni z poprzedniego etapu. Każdy ma prawo oddać głos na jednego kandydata w każdej kategorii.

Po zakończeniu drugiego etapu plebiscytu, organizatorzy ogłaszają najlepszą trójkę kandydatów poszczególnych kategorii, którzy otrzymali największą liczbę głosów. Ogłoszenie zwycięzców nastąpi podczas Balu Uniwersytetu Ekonomicznego dnia 05.01.2018 r.

Formularz zgłoszenia kandydata