Charytatywny kiermasz

charytatywny_kiermasz

Święta już za pasem, jest to czas radości, ciepła i miłości. Dlatego też już w ten wtorek na naszym Wydziale EZiT każdy może pomóc dzieciom z Domu Dziecka! 12 grudnia odbędzie się Świąteczny Kiermasz Ciast, cały dochód ze sprzedaży wypieków zostanie przekazany na najpotrzebniejsze rzeczy wychowanków z Domu Dziecka w Szklarskiej Porębie.

Startujemy o 9:30 w budynku „A” naprzeciwko portierni. Akcja ma na celu wsparcie tych, którzy nie zawsze mogą obchodzić ten magiczny czas w gronie najbliższych.

Organizatorem Kiermaszu jest Wydziałowa Rada Samorządu Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Adres WWW: https://www.facebook.com/events/2012550185649479/