porozumienie z KSON

29 stycznia 2018 roku Wydział Ekonomii, Zarządzania i Turystyki w Jeleniej Górze zawarł porozumienie o współpracy z Karkonoskim Sejmikiem Osób Niepełnosprawnych w Jeleniej Górze. Przedmiotem wzajemnej współpracy jest wymiana doświadczeń i informacji oraz prowadzenie wspólnych przedsięwzięć na rzecz studentów niepełnosprawnych.

dsc_0228

dsc_0234

Zgodnie z zaleceniami ekspertów Karkonoskiego Sejmiku Osób Niepełnosprawnych wizytującymi Wydział oznaczono ciągi komunikacyjne (schody) w budynku A (przy ul. Nowowiejskiej 3). Jest to pierwsze udogodnienie ułatwiające funkcjonowanie studentów niepełnosprawnych w murach Wydziału.

schody