Zakład w słusznej sprawie

W dniu 12 grudnia 2017 r. z inicjatywy Samorządu Studentów Wydziału EZiT w Jeleniej Górze Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu odbył się charytatywny kiermasz ciast, z którego dochód został w całości przekazany na rzecz wychowanków z Domu Dziecka w Szklarskiej Porębie. Pani Dziekan dr hab. Elżbieta Sobczak, prof. nadzw. UE wraz z Przewodniczącą Samorządu Studentów Angeliką Wójcik podjęły ZAKŁAD Z CAŁYM WYDZIAŁEM - jeśli zebrana kwota przekroczy 1200,00 zł Angelika ufarbuje włosy na wybrany przez studentów kolor, natomiast Pani Dziekan będzie spacerowała z pieskiem z puszek, po korytarzach Budynku Głównego Wydziału.

słowo się rzekło:

Angelika 28.12.2017 r.

angelika_wlosy

Pani Dziekan 13.03.2018 r.

dziekan_piesek

zadanie wykonane :)