I edycja Szkoły Liderów Lokalnych

W dniu 16.04.2018 r. Pani Dziekan Wydziału dr hab. Elżbieta Sobczak, prof.UE gościła na gali z okazji otwarcia I edycji Szkoły Liderów Lokalnych pn. Lider Wyzwań Lokalnych, która odbyło się na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Wydarzenie zostało objęte patronatem honorowym Rektora Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, JM prof. dra hab. Andrzeja Kalety i Marszałka Województwa Dolnośląskiego, Pana Cezarego Przybylskiego oraz patronatem merytorycznym Dolnośląskiego Funduszu Rozwoju.

Szkoła Liderów Lokalnych to nowa inicjatywa Centrum Badawczo-Rozwojowego Samorządu Terytorialnego adresowana do studentów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, której głównym celem jest zacieśnienie współpracy pomiędzy naszą Uczelnią i jej studentami a dolnośląskimi władzami samorządowymi na szczeblu regionalnym i lokalnym. Współpraca ta swym zakresem obejmuje: transfer wiedzy, pobudzanie inicjatyw oddolnych, rozwój przedsiębiorczości oraz sieci współpracy w województwie. Dzięki temu studenci będą mogli efektywniej pobudzać i rozwijać swoje umiejętności i kompetencje w sferze: komunikacji interpersonalnej, negocjacji, diagnozy, analizy i rozwiązywania problemów, innowacyjności, przygotowywania i przeprowadzania prezentacji oraz zarządzania zmianą.

18.04.16_szkola_liderow_100