Stoisko naszego Wydziału podczas 16. wystawy wyrobów regionalnych „Wyprodukowano pod Śnieżką"

7 września 2018 roku w trakcie imprezy, podczas której zaprezentowano najlepsze, najpiękniejsze i najsmaczniejsze produkty naszego regionu nie mogło zabraknąć i stoiska naszego Wydziału Ekonomii, Zarządzania i Turystyki, który już od 50-ciu lat jest właśnie tu pod Śnieżką najbardziej znanym i wysoko ocenianym w niezależnych rankingach swoistym „producentem” zdolnych i wykształconych absolwentów cechujących się dużą wiedzą z zakresu ekonomii, zarządzania i turystyki. Każda z tych dyscyplin może skutecznie wspierać również i taką wytwórczość , jaką zaprezentowało wielu małych i średnich przedsiębiorców i wytwórców z naszej bliskiej i nieco dalszej okolicy. W przyszłym roku będziemy tu ponownie, również ku uciesze najmłodszych mieszkańców Jeleniej Góry, którym szczególnie podobały się nasze wydziałowe baloniki w kolorze zielonym. Mamy nadzieję, że dzięki temu zaczną mile kojarzyć nasz Wydział i wrócą do nas już jako studenci do za kilkanaście lat. Tegoroczna wystawa była połączona z obchodami 25-lecia działalności Karkonoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego (KARR), z którą w ostatnim okresie nasz Wydział intensywnie współpracuje.

kolaz_wyprodukowane_pod_sniezka