Wręczenie prestiżowego tytułu „Zasłużony dla Miasta Jelenia Góra” dla Wydziału EZiT podczas uroczystej sesji Rady Miejskiej

W dniu 10 września 2018 roku podczas uroczystej sesji Rady Miejskiej Jeleniej Góry odbyło się wręczenie tytułu

„Zasłużony dla Miasta Jelenia Góra”,

który został przyznany Wydziałowi Ekonomii, Zarządzania i Turystyki w Jeleniej Górze.

Tytuł ten otrzymały w tym roku osoby i instytucje, które zdaniem przewodniczącego Rady Miejskiej, nie budzą żadnych wątpliwości, że zostawiły swój ślad wpływając na losy Jeleniej Góry. Ten zaszczytny tytuł i pamiątkową statuetkę w imieniu władz Uczelni oraz Wydziału odebrali Rektor Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu prof. dr hab. Andrzej Kaleta oraz Dziekan Wydziału Ekonomii, Zarządzania i Turystyki w Jeleniej Górze, dr hab. Elżbieta Sobczak, prof. UE. W swoim przemówieniu Pan Rektor podkreślił znaczącą rolę Wydziału w ramach UE we Wrocławiu oraz potrzebę jego dalszego rozwoju. Z kolei Pani Dziekan podziękowała za przyznanie tego tytułu inicjatorom uhonorowania naszego Wydziału, w tym szczególnie jego absolwentowi, obecnemu Zastępcy Prezydenta Miasta Jeleniej Góry Piotrowi Paczóskiemu, jak również krótko przedstawiła osiągnięcia naszego Wydziału w sferze badań naukowych i kształcenia kadr na potrzeby regionu i kraju.

Dziękujemy!

zasluzony