Konkurs Euroregionu Nysa na najlepszą pracę lub projekt o tematyce euroregionalnej

Szanowni Państwo,
corocznie organizowany jest studencki konkurs Euroregionu Nysa na najlepszą pracę lub projekt o tematyce euroregionalnej.

Do konkursu mogą być zgłoszone prace dyplomowe (licencjackie i magisterskie) lub projekty, prace, studenckie artykuły naukowe, których tematyka związana jest z obszarem Euroregionu Nysa lub współpracą transgraniczną. Nagroda jest nagrodą pieniężną i będzie wręczona 18 grudnia 2018 r. na zamku Grabsztejn w Czechach podczas posiedzenia Prezydium ERN.

Zgłoszenia prac można dokonywać do 10 listopada 2018 r. (nazwisko studenta, rodzaj i temat pracy, krótka charakterystyka pracy) do dr Piotra Gryszela na adres: piotr.gryszel@ue.wroc.pl