Wspólne kolędowanie, czyli Wigilia na Wydziale

Od kilku lat stało się „wydziałową” tradycją, że tuż przed zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia na auli Wydziału z inicjatywy Pani Dziekan prof. UE dr hab. Elżbiety Sobczak organizowana jest dla obecnych i emerytowanych pracowników oraz studentów i doktorantów Wydziału Ekonomii, Zarządzania i Turystyki uroczysta Wigilia, która w tym roku zgromadziła blisko 200 osób. To wyjątkowe w polskiej tradycji spotkanie, oprócz wspólnych życzeń i łamania się opłatkiem zostało uświęcone śpiewem i tańcem w wykonaniu dzieci z grupy Skrzaty Miejskiego Przedszkola Nr 27 „Okrąglaczek”, występem uwielbianego przez jeleniogórską publiczność aktora Teatru im. C.K. Norwida Jacka Grondowego wraz z Markiem Mikulskim, wspólnym śpiewaniem kolęd przez zespół wokalny Agat i zgromadzonych na uroczystości gości, występem znakomitego akordeonisty Pana Witolda Klocka z Gromadki, a także przedstawieniem jasełek w wykonaniu doktorantów naszego Wydziału. Niepowtarzalna, ciepła, rodzinna atmosfera, smakowanie tradycyjnych potraw i wspólne kolędowanie to znak firmowy organizowanej na Wydziale Wigilii. Serdecznie dziękujemy za wsparcie organizacyjne Wójtowi Gminy Gromadka dr. Dariuszowi Pawliszczemu i Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Biblioteki w Gromadce dr inż. Bożenie Kuchmacz.

wigilia_slajd_3

Więcej zdjęć w naszej Galerii Zdjęć