Wydziałowa Konferencja Jubileuszowa 4-6 września 2019 r. - podziękowania Dziekan Wydziału

W imieniu Dziekan Wydziału dr hab. Elżbiety Sobczak, prof. UE przekazujemy serdeczne podziękowania.

Serdecznie dziękuję wszystkim uczestnikom Konferencji Naukowej "Ekonomiczne i społeczne uwarunkowania rozwoju gospodarki w teorii i praktyce" organizowanej z okazji Jubileuszu 50-lecia Wydziału Ekonomii, Zarządzania i Turystyki w Jeleniej Górze w dniach 4-6 września 2019 r.

Dziękuję Marszałkowi Województwa Dolnośląskiego Cezaremu Przybylskiemu za objęcie Konferencji Honorowym Patronatem.

Dziękuję Rektorowi Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu prof. dr. hab. Andrzejowi Kalecie za objęcie Konferencji Honorowym Patronatem.

Dziękuję Prorektorowi ds. Nauki prof. dr. hab. Jerzemu Niemczykowi za uroczyste otwarcie Konferencji.

Dziękuję Partnerom Konferencji.

Dziękuję członkom Rady Programowej Konferencji.

Dziękuję członkom Komitetu Organizacyjnego Konferencji, oraz wszystkim pracownikom i doktorantom zaangażowanym w organizację i obsługę Konferencji.

Dziekan Wydziału
Elżbieta Sobczak