Nagrody Euroregionu Nysa

W piątek 22 listopada 2019 r. w Zdrojowym Teatrze Animacji w Jeleniej Górze wręczono po raz kolejny Nagrody Euroregionu Nysa. W kategorii Młodzi Naukowcy ERN Akademickie Centrum Koordynacyjne Euroregionu Nysa przyznało w tym roku dwie nagrody.

Drugą nagrodę otrzymała KLAUDIA RUSSEK (Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, Filia w Jeleniej Górze) za projekt „Badanie dostępności atrakcji turystycznych w Karkonoszach dla osób niepełnosprawnych”.

Nagrody wręczyła dr hab. Elżbieta Sobczak, prof. UEW – Prezydent ACC, Dziekan Filii Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

W uroczystości wzięli udział również dr Helena Nuemannova – koordynator ACC, Technicka univerzita Liberec, Tobias Schlüter – Koordynator ACC Hochschule Zittau/Görlitz oraz dr Robert Kurek – Prodziekan Filii Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu oraz dr Piotr Gryszel – koordynator ACC, Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu.

Nagrodzonym gratulujemy!