XXV Dolnośląski Festiwal Nauki za nami

25. jubileuszowa edycja Dolnośląskiego Festiwalu Nauki za nami!

Dolnośląski Festiwal Nauki jest wydarzeniem przygotowywanym przez wrocławskie uczelnie wyższe i instytuty PAN. Grono głównych organizatorów uzupełnia ponad 100 placówek oświatowo-kulturalnych.

Dolnośląski Festiwal Nauki w sposób ciekawy i interesujący promuje naukę i jej osiągnięcia. Jest idealną odpowiedzią na potrzeby wyedukowanego społeczeństwa, którego wartością jest wykształcenie, umiejętności i aspiracje każdego obywatela.

W jeleniogórskiej Filii Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu zostały przygotowane i zrealizowane następujące wykłady:

dr Magdalena Rękas prof. UEW "Zawody przyszłości - kogo potrzebuje rynek pracy w XXI wieku"

dr hab. Małgorzata Markowska, prof. UEW "Co zrobić, aby zoptymalizować decyzję"

dr hab. Małgorzata Solarz, prof. UEW "Escape room - czas to pieniądz"

dr Wojciech Krawiec "Świadomy inwestor - gra inwestycyjna"

dr hab. Andrzej Raszkowski, prof. UEW "Zrównoważona strategia rozwoju miasta i gminy"

Gościliśmy uczniów szkół średnich z Jeleniej Góry i Lubania.

pankracy_2_lj