Dzień Otwartych Drzwi - 16.03.2018 r.

16 marca 2018 r. na Wydziale Ekonomii, Zarządzania i Turystyki w Jeleniej Górze Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu odbył się Dzień Otwartych Drzwi. Na wydarzenie zostali zaproszeni uczniowie i nauczyciele z Jeleniej Góry i okolic.
Po przywitaniu uczestników Dnia Otwartego przez Dziekan Wydziału dr hab. Elżbietę Sobczak, prof. nadzw. UE, nastąpiła prezentacja oferty dydaktycznej Wydziału i zasad rekrutacji w roku akademickim 2018/2019.
Przedstawiciele Samorządu Studentów i Wirtualnej Studenckiej Firmy Konsultingowej  w sposób nietuzinkowy wprowadzili młodych ludzi w temat „Dlaczego warto studiować w Jeleniej Górze?”.
Wydarzenie uświetnił wykład Dyrektora NBP Oddziału Okręgowego we Wrocławiu Jana Szuby nt. „Rola Banku Centralnego w gospodarce”.

Serdecznie dziękujemy i zapraszamy przyszłych studentów

w nasze uczelniane progi!