Dolnośląski Festiwal Nauki - 10-11.10.2019 r.

W dniach 10-11 października 2019 r. odbyła się XXII edycja Dolnośląskiego Festiwalu Nauki. Kolejny raz największe miasta województwa dolnośląskiego, stały się przystanią dla osób spragnionych wiedzy, chętnych do zdobycia nowych umiejętności. W trakcie Festiwalu odbyło się blisko 1 600 wydarzeń (m.in. wykładów, wycieczek, warsztatów) skierowanych do szerokiego grona odbiorców – zarówno do dzieci, młodzieży, jak i dorosłych. Głównym zamierzeniem organizatorów było zachowanie jak najbardziej interdyscyplinarnego charakteru wydarzenia, gdzie każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Na Wydziale, Ekonomii, Zarządzania i Turystyki w Jeleniej Górze Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu przeprowadzono 12 spotkań o różnorodnej formie przekazu, takich jak: wykłady, warsztaty, konkursy, quizy, prezentacje. W przygotowaniu imprez udział wzięli wykładowcy, doktoranci oraz studenci. Gościliśmy około 140 uczestników – uczniów i nauczycieli szkół podstawowych, średnich i studentów.

XXII Dolnośląski Festiwal Nauki okazał się dużym sukcesem nie tylko pod względem frekwencji, ale również w aspekcie promocyjnym. W działania marketingowego na rzecz wydarzenia włączyły się lokalne media, które wspierają jeleniogórski Wydział od wielu lat.

Każdego roku wykłady i warsztaty organizowane w ramach Dolnośląskiego Festiwalu Nauki cieszą się bardzo dużą popularnością. Wierzymy, że i w tym roku wstrzeliliśmy się w gusta i zainteresowania uczniów.

Do zobaczenia za rok!

Poniżej link do wykładów oraz warsztatów przeprowadzonych na Wydziale Ekonomii, Zarządzania i Turystyki w Jeleniej Górze Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Link do strony