Karkonoskie Forum Jakości 2015. Standardy, narzędzie, doskonalenie, wyzwania

Szanowni Państwo,

Pracownicy Katedry Zarządzania Jakością i Środowiskiem, Wydziału Ekonomii, Zarządzania i Turystyki, Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu oraz Towarzystwo Naukowe Jakość i Środowisko, zapraszają do udziału w konferencji pt.: „Karkonoskie Forum Jakości 2015. Standardy, narzędzie, doskonalenie, wyzwania”

która odbędzie się w dniu 15 maja 2015r. (piątek) w Jeleniej Górze na terenie Uniwersytetu Ekonomicznego, w auli w budynku H, przy ul. Kochanowskiego 8.

Podczas tegorocznego spotkania podejmiemy próbę odpowiedzi na następujące pytania:

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o przesłanie zgłoszenia do dnia 14 maja 2015r. Bliższe informacje na temat konferencji można uzyskać pod numerem telefonu: 504 124 361. Udział w konferencji jest bezpłatny

Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego   – dr Tomasz Brzozowski

Przewodniczący Rady Programowej – prof. zw. dr hab. Tadeusz Borys