Giełda pomysłów 2016

GIEŁDA POMYSŁÓW 2016 – konkurs pomysłów na biznes

Naukowe Koło Logistyczne „LOGRiT” ma przyjemność poinformować, iż rusza kolejna edycja Konkursu Giełda Pomysłów! Hasło przewodnie projektu brzmi „Młodzi innowatorzy biznesu na rzecz rozwoju regionu“.

Naszym celem jest promowanie przedsiębiorczości wśród młodych ludzi – studentów oraz uczniów, a także poszerzanie wiedzy o tym, gdzie i jak pozyskać źródła finansowania na otwarcie innowacyjnego biznesu mając jedynie nietuzinkowy pomysł.

Tegoroczną nagrodą główną są płatne wakacyjne staże i praktyki w przedsiębiorstwach naszego regionu, profesjonalne wsparcie przy wypełnianiu wniosku o dofinansowanie działalności gospodarczej oraz darmowa obsługa księgowa nowopowstałej firmy przez rok. Dla pozostałych Laureatów Konkursu przewidziano atrakcyjne nagrody finansowe i rzeczowe.

Zgłoszenia prosimy składać drogą mailową na adres kolologistyczne@gmail.com przesyłając uzupełniony formularz konkursowy, w temacie wiadomości e-mail należy wpisać „KONKURS GIEŁDA POMYSŁÓW 2016”. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 07.05.2016 r. o godz. 18:00. Zgłoszenia nadesłane po terminie nie zostaną rozpatrzone.

Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w Giełdzie Pomysłów 2016!

Ramowe zasady Konkursu

Uczestnicy konkursu mają za zadanie przygotować projekty zagospodarowania niszy rynkowej na terenie Kotliny Jeleniogórskiej. Celem jest otwarcie przedsiębiorstwa przy warunkach określonych w Załączniku nr 1 do Regulaminu Konkursu i skuteczne zaprezentowanie pomysłu na biznes inwestorom podczas prezentacji. Szansę prezentacji na Gali Giełda Pomysłów zdobędzie jedynie najlepsza 10-ka, wybrana we wstępnym castingu prowadzonym wśród wszystkich zgłoszonych kandydatów. Szczegóły znajdują się w Regulaminie Konkursu.

Formularz Konkursowy

Regulamin Konkursu

Załącznik do Regulaminu Konkursu

Harmonogram Konkursu