Konkurs "Młode Talenty" - I etap

Jak co roku Dolnośląski Klub Kapitału organizuje Konkurs „Młode Talenty” dla wybitnych studentów oraz młodych pracowników nauki Uczelni Dolnego Śląska z uroczystą galą w maju 2024 roku. Zgłoszenia dokona JM Rektor prof. dr hab. Andrzej Kaleta na podstawie postępowania konkursowego przeprowadzonego przez uczelnianą Komisję ds. Konkursu Dolnośląskiego Klubu Kapitału “Młode Talenty”.

Nagrody zostaną wręczone w kategoriach:

Zgłoszenia w formie własnoręcznie podpisanej “Ankiety dla kandydatów do konkursu Młode Talenty” wraz z załącznikami należy przesłać pocztą lub złożyć w Dziekanatach, Biurze Szkoły Doktorskiej do dnia 22 marca 2024 r.

Ankieta

W kwestiach organizacyjnych osobą do kontaktu ze strony jeleniogórskiej Filii UEW jest Prodziekan Filii dr hab. Robert Kurek, prof. UEW - robert.kurek@ue.wroc.pl